KONST / Litografier / Färglitografi 11064141
nr 1106 4141
Inger Rydén
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Inger Rydén (f. 1944), Söders höjder, 158/360, signerad, motivet: 35x50
Inger Rydén, född 1944 i Uppsala, svensk målare och illustratör.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 maj 2017
kl 18:21:07
100 kr
200 kr
Inger Rydén
Läs mer om Inger Rydén